Reference

REFERENCE

Milí přátelé děkuji ...

BERTURA INDUSTRY a . s .

Při současném způsobu života, který je plný stresu a napětí, většinu z nás trápí bolesti zad a šíje. Jemné techniky masírování, cílevědomá práce s akupresurními body a energetickými drahami, poslech hudby, aromaterapie, to vše zbaví tělo napětí a vrací energii.

Léčivou masáž s harmonickou hudbou jsem se doslova užila. Dokázala mi z hlavy vyhnat všechny starosti a soustředit se jen na překrásný zážitek. To musí člověk zažít, slovy to nelze popsat.

Jana Kučírková umí poradit, daný problém rozebrat a pomoci tam , kde je třeba. Léčí dotekem i příjemným slovem. Doporučuji její masáže, které jsou balzámem na tělo i duši.

Odcházela jsem s úsměvem na tváři a s tím, že se brzy vrátím a budu mít možnost si “dobít baterky”.

náměstek ekonomie Pavel

náměstek ekonomie Pavel

 

Hodně cestuji světem a všude se snažím alespoň trochu splynout.

To zároveň dává možnost trochu popřemýšlet o svém životě jinak, než jsme zvyklí u nás doma.

A když jsem v Čechách, tak mi moje cesty “nahrazuje” návštěva u Jany Kučírkové. Dobrá masáž i vedení myšlenek o hledání té nejlepší harmonie těla, mysli a ducha. Platí totiž pořád: “Nemoc a chátrání organismu nevzniká počtem let, ale počtem chyb”

Takže doporučuji návštěvu !!!

Miroslav Pytloun, Česká Lípa

S potěšením se přidávám k dalším spokojeným klientům paní Jany Kučírkové. Jako přípravář staveb se téměř denně setkávám s dodavateli různých profesí a to s sebou někdy nese nepříjemné jednání a dlouhé pracovní přesčasy. Díky tomu jsem se nejednou snažil najít vhodné uvolnění a nalézt správnou energii do další práce. Nedávno se mi podařilo přijet na dovolenou do Orlických hor a náhodně jsem se dostal na relaxační terapii paní Kučírkové. Setkání bylo natolik příjemné a povzbuzující, že jsem se byl sám překvapen, kolik síly jsem díky její péči dokázal nabrat. Vřele doporučuji každému, kdo potřebuje ukázat cestu k lepšímu životnímu přístupu! :-)

Jana Překladatelka Marketing

Jana V., Překladatelka, Marketing

Za 10 let, co chodím po masážích, jsem nikdy nezažila nic, co by se podobalo masáži u Jany Kučírkové. Nadchlo mě, jak Jana umí vytvořit zážitek pro všechny smysly, jak se nechává vést hudbou a mými potřebami. Na okamžik umí spojit: moje tělo, intenzívní hudbu, svoje citlivé a rozhodné ruce, bytelný stůl... Najednou nikde není hranice, odehrává se velká masérská choreografie, čas neexistuje. Všechny pohyby byly krásně mnohovrstevnaté... např. jedna ruka jemně ťupká po kůži, zatímco druhá energicky hněte. Dynamika a rytmus se také proměňovaly podle hudby a odezvy těla. Byla to ohromující jízda. Když mi Jana na začátku na vysvětlenou k cenám svých masáží říkala, že to je víc než masáž a že to lidem přináší hodnotu, pro kterou se i vrací, brala jsem to jen jako prohlášení, o kterém si stejně musím udělat názor sama. Dnes - dnes už souhlasím.

Andrea Filipová

Vážení a milí,
dovoluji si tímto paní Janě Kučírkové velmi poděkovat. Jela jsem do Orlických hor na dovolenou, a protože mám komplikovaný úraz ruky, hledala jsem možnost masáží i v místě dovolené - ruka otéká, je zatuhlá, atd... Zcela náhodou jsem si vybrala paní Janu a absolvovala pět setkání, které se nedají slovy popsat. Paní Jana je pro mne absolutní špička (a to jsem již za poslední tři měsíce absolvovala kde co) - naprosto úžasná fyzioterapeutka, která najde všechny Vaše problémy, ale hlavně Vám s nimi pomůže !!! Vždy jsem od ní odcházela s rukou jako novou - nemohla jsem tomu uvěřit ! Nakonec jsem si dopřála i celkovou masáž - a to byl opravdu jedinečný překrásný relaxační zážitek. Bonusem je krásná, milá atmosféra se skvělou hudbou, dobrým čajem, radami o bylinkách i cvičeních na doma. Od paní Jany odcházíte s úsměvem nejen na rtech, ale i na duši. Milá paní Jano, mnohokrát Vám ještě jednou za vše děkuji a pokud dovolíte, budu k Vám jezdit i nadále, a to i přes těch 200 km, které mne od Vás dělí. Přeji Vám jen vše dobré. Andrea Filipová

Andrea Filipová pokračování

pokračování Andrea Filipová Mila pani Jano....ruka se diky Vasi peci stale lepsi...a lepsi...dokazala jste zazrak...ale nejen ruka...cele telo i duse...pod Vasi peci jen kvetou...je to nesdelitelny zazitek...absolvovat u Vas terapii...kazdemu doporucuji zkusit ...pocitove jsem omladla o mnoho a mnoho let...Dekuji Vam...Vase terapie je k nezaplaceni...prala bych ji uplne kazdemu ☺☺☺...

doc. MUDr . Lukáš , Ph.D.

 

Janu Kučírkovou znám řadu let a společně s manželkou jsme u ní absolvovali mnoho masáží. Velmi oceňuji individuální, milý a pozitivní přístup, Velmi hezké sladění masáží s hudbou a celkově velmi milou atmosféru, která masáže provází. Masáže mi velmi pomáhají na těle i na duši.

 

 

Artmafi.cz

Artmafi.cz

 

Co je vyjímečné a funguje nechť se šíří dál.

Můj relaxační, totálně uvolňující zážitek, procedury pod mistrovským vedením Jany se těžko dají vyjádřit slovy.

Janu a její umění přenosu uvolnění na druhého využívám častěji a to dojíždím
(bydlím kousek od Prahy).

A vždy si odvážím úžasné setkání sám se sebou i Odpovědi na otázky, které nosím často ve své mysli.

To vše se děje u Jany a s Janou.

ota votoček | www.artmafi.cz

Petr Najman

Na léčivé masáže paní Jany Kučírkové mohu dát jen to nejlepší doporučení. Po lyžařském úrazu mého jediného zdravého kolena jsem se rozhodl využít jejich služeb. Moje první nemocné koleno jsem si také sice sám poranil při sportu, ale neadekvátní a necitlivá léčba způsobila trvalé následky.

Místo ortéz, punkcí, strachu z toho co přijde mě paní Kučírková léčila masážemi, regeneračními přípravky, zábaly a vlídným slovem. Po týdnu jsem odložil berle a ortézu. Při masáži jsem měl velmi zajímavé a příjemné prožitky. Jakoby moje vlastní JÁ získávalo energii a sílu opravit co je poškozené, co nefunguje, co je špatné a to nemyslím jen ve fyzickém smyslu. Zároveň to vždy byl hluboký a příjemný relax.

U doktora jsem s úrazem nebyl. Ze zkušeností s předešlým zraněním mi ale bylo jasné, že to není dobré. Možná jsem si na lyžích jen koleno vyhodil, bez jakýchkoliv následků a pomohla by mi i klasická léčba. Možná. Jsem ale přesvědčený, že kdybych nepotkal paní Kučírkovou, tak jsem na tom mnohem hůř.

ondřej a kateřina z prahy

 

ondřej a kateřina z prahy

 

Báječně strávený víkend, odjížděli jsme plně nabití energií, v lůně přírody osvěžení

pohledem na srnku pijící vodu z potoka.

Těšíme se na další setkání.

 

pavel černohous

Svoji masáž u paní Kučírkové jsem měl díky partě kamarádů, kteří mi ji dali jako dárek.

Samozřejmě jsem byl zvědavý jaké to bude.

Byl jsem mile překvapen vybavením salonu v prvním patře, bývalá konstrukce je komplet přebudovaná na vše potřebné pro poskytování masážních služeb. Atmosféra salonu je laděna k východním kulturám, ze kterých také paní Kučírková čerpá své umění.

Moji návštěvu jsme začali povídáním nad šálkem zeleného čaje, než se mi vyhřála sauna.

V té jsem se prohřál a zklidnil za zvuků relaxační hudby a byl připraven na dohodnutou proceduru.

Celá masáž byla pro mne velmi příjemný relax a moc jsem si ji užil. Paní Kučírková má velmi citlivé šikovné ruce, kterými dobře pozná, kterým svalům je třeba se věnovat.

Každému vřele doporučuji.

Sandra Krejčová

Sandra Krejčová

Na léčivé masáži jsem u paní Jany byla poprvé a těším se na další.
Bylo to velmi příjemné, jak povídání, tak masáž jako taková.
Paní Jana umí vytvořit velmi příjemnou atmosféru a masáž doprovázenou příjemnou hudbou si člověk užije všemi smysly.
Odcházela jsem příjemně naladěná, s úsměvem na tváři a po dlouhé době mě přestala bolet hlava.
Všem doporučuji návštěvu léčivých masáží.